fbpx
100 Zł NA ZAKUPY Z KODEM MOJELAPAIRE
La Paire

Odbierz -10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat na pierwsze zakupy w sklepie. Dowiedz się pierwsza o nowościach i promocjach.


  p

  La paire

  La Paire

  La Paire – marka obuwia inna niż wszystkie

  Gdy zaczęłam poważnie myśleć o stworzeniu obuwia dla kobiet w ciąży, wiedziałam, że chcę zrobić to inaczej niż wszyscy. Nie chciałam kolejnego sklepu, w którym liczba modeli i wariantów kolorystycznych może przyprawić o zawrót głowy. Chciałam, aby powstał jakościowy produkt, który sama chciałabym nosić. Dlatego stworzyłam La Paire, czyli specjalistyczne obuwie przeznaczone dla dziewczyn takich jak ja, które oczekują od buta znacznie więcej niż tylko dobrego designu. La Paire to połączenie bezcennego komfortu i najnowszych trendów.

  W La Pair znajdziesz buty na każdą okazję i warunki pogodowe. Będąc w ciąży, wcale nie musisz rezygnować z tego, by czuć się modnie w rzeczach, które masz na sobie. Wiem też, że w tym wyjątkowym czasie komfort jest na wagę złota, dlatego każdy z modeli jest zaprojektowany w taki sposób, by dawał wygodę i wsparcie dla stopy.

  La Paire - marka obuwia inna niż wszystkie

  Zwracam szczególną uwagę na jakość materiałów, z których wykonane są buty, dlatego wybieram tylko takie skóry, które mają certyfikat jakości. Dobre i jakościowe buty to inwestycja na lata, a obuwie La Paire możesz nosić także po ciąży.

  Cały czas poszukuję i testuję nowe rozwiązania, aby stworzyć produkt dobry dla Ciebie i dla planety – z myślą o naszych dzieciach i ich przyszłości.  

  Autorski System La Paire Care czy Comfort Mom – jak to działa?

  Buty La Paire składają się z dwóch bardzo ważnych elementów: po pierwsze z samego obuwia, a po drugie ze specjalnych wkładek ortopedycznych według autorskiego projektu, które powstały we współpracy ze specjalistami z dziedziny podologii. Nasze buty są tak wygodne dzięki połączeniu tych dwóch elementów.

  Do każdej pary dołączone są wkładki oraz wyściółka. Wkładki powinny znajdować się w butach cały czas, ale jeśli na Twoich stopach pojawią się obrzęki, które są normalne w trakcie ciąży, wyjmij je i zamień na wyściółkę, by zapewnić sobie większy komfort.

  Tak jak wspominałam, obuwie La Paire możesz nosić również po ciąży. Jednak jest jedna bardzo ważna kwestia. Po urodzeniu dziecka koniecznie wymień wkładki na nowe, aby na nowo dostosowały się do kształtu stopy po ciąży i zapewniły im prawidłowy układ.

  Modele i rozmiary

  W La Paire znajdziesz modele butów na różne okazje: od obuwia na co dzień, poprzez sportowe, aż po wieczorowe i wizytowe. 

  La Paire - marka obuwia inna niż wszystkie

  Nasze dwa podstawowe typy butów:

  • obuwie klasyczne: uniwersalne buty na niskim i średnim obcasie dostępne w wersjach bezpiecznych dla stopy. szpilki  o wysokości 4 lub 6 cm; 
  • obuwie sportowe: zaprojektowane z myślą o aktywnych mamach. Sprawdzą się zarówno na spacerach jak i w trakcie aktywności sportowych przeznaczonych dla kobiet w ciąży. 

  Buty są dostępne w rozmiarach od 36 do 41. Przed wyborem rozmiaru odpowiedniego dla siebie sprawdź dokładne wymiary oraz długość wyściółki, ponieważ La Paire ma swoją rozmiarówkę.

  La Paire - marka obuwia inna niż wszystkie

  W trosce o środowisko

  Jestem osobą odpowiedzialną zarówno za produkt jak i środowisko. Z tego powodu zdecydowałam się na odważny i duży krok:

  Produkuję tylko tyle par butów, ile mam zamówień. Dzięki temu nie przyczyniam się do nadprodukcji oraz nie magazynuję towarów. Nadmierna produkcja i odpady powstające w trakcie zanieczyszczają środowisko, a ja nie chcę się do tego przyczyniać.

  Każda para powstaje w niedużym warsztacie produkcyjnym i jest od podstaw wykonywana ręcznie – również wkładka. Dlatego czas dostawy może wydłużyć się do 7 dni roboczych. Każdą parę obuwia sprawdzam osobiście przed wysyłką. Zapewniam Cię, że dostaniesz produkt najwyższej jakości i będą to prawdopodobnie najwygodniejsze buty, jakie kiedykolwiek miałaś.

   

  Zachęcam Cię do przeczytania moich poprzednich wpisów blogowych:

  1. Piękne obuwie dla kobiet w ciąży, czyli jak stworzyłam markę niemożliwą.
  2. Z miłości do mody, ze wsparciem dla kobiet. Geneza marki La Paire.

  Oraz do zaobserwowania moich profili w mediach społecznościowych:

  Facebook: La Paire. Z myślą o mamach

  Instagram: lapaire.shoes

  Post a Comment