fbpx
100 Zł NA ZAKUPY Z KODEM MOJELAPAIRE
La Paire

Odbierz -10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat na pierwsze zakupy w sklepie. Dowiedz się pierwsza o nowościach i promocjach.


  p

  La paire

  Z miłości do mody, ze wsparciem dla kobiet. Geneza marki La Paire

  La Paire. Obuwie dla kobiet w ciąży. Wiele z Was pomyśli, że to kolejny trik marketingowy. „Przecież można kupić buty w tylu różnych sklepach i bez problemu nosić je przez całą ciążę. Nawet jeśli są nie do końca wygodne, to nic nie szkodzi, przecież jestem w ciąży, po urodzeniu dziecka wszystkie dolegliwości miną. Na pewno nie jest to tak ważne, skoro nikt o tym nie mówi.” Zaskoczę Cię – wybór odpowiedniego obuwia w okresie ciąży jest kluczowy, a źle dobrane buty mogą przyczynić się do zniekształcenia Twoich stóp.  

  Problem polskiego, a nawet światowego obuwnictwa dotarł do momentu, w którym nikt już nie zastanawia się nad tym, co sprzedaje: jaka jest jakość tego produktu, jaki wpływ ma na zdrowie konsumenta i na środowisko. Każdy myśli wyłącznie o sprzedaży. 

  Tylko Ty możesz zdecydować, co zrobić. Chcesz wybrać jakiekolwiek buty i narazić się na nieodwracalną deformację stóp czy świadomie wybrać obuwie, które przeszły wiele testów i powstały z myślą o kobietach w ciąży? 

  obuwie dla kobiet w ciąży

  Co dzieje się ze stopami w trakcie ciąży?

  Pomyśl o tym, jak szybko Twoje ciało zmienia się w trakcie ciąży. Dodatkowe kilogramy mogą nie być dla Ciebie problematyczne, ale Twoje stopy na pewno je odczują. Są one narażone na znacznie większy nacisk niż do tej pory i w krótkim czasie muszą Ci zapewnić prawidłową równowagę i wsparcie dla Waszej dwójki. 

  Jak dobrać właściwe obuwie?” „Dlaczego po ciąży moje buty są na mnie za małe?” Niełatwo jest dotrzeć do rzetelnych informacji na ten temat. Niewiele z nas zdaje sobie sprawę z tego, że źle dobrane obuwie – tym bardziej w okresie ciąży –  przyczyniają się do zniekształcenia stóp, co w przyszłości odbija się na naszym zdrowiu i samopoczuciu.

  Na pytania „co i dlaczego dzieje się w czasie ciąży z Twoimi stopami?” będę starała się odpowiedzieć na tym blogu. Chcę opowiedzieć o swojej przygodzie z obuwiem. O tym, dlaczego wybrałam tę, a nie inną drogę. O tym, jak ważną rolę odgrywają obuwie w naszym życiu. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem jako mama i jako projektant oraz konstruktor obuwia. Chcę dać Ci możliwość zdobycia wartościowej wiedzy na temat Twoich stóp i pomóc Ci chronić swoje zdrowie.

  W czym La Paire jest inne?

  La Paire to obuwie stworzone z myślą o Mamach. O Tobie i o mnie. O każdej kobiecie. O pięknie, samopoczuciu i zdrowiu w trakcie ciąży i po porodzie. Ktoś mógłby powiedzieć, że połączenie estetyki, wygody i względów zdrowotnych jest niemożliwe – zdaję sobie sprawę z tego, że jest to ambitny plan, który inspiruje mnie  i nieustannie napędza do tworzenia marki La Paire. Postawiłam sobie za cel, aby zapewnić kobietom najwyższy komfort, szczególnie ważny w okresie ciąży oraz po urodzeniu dziecka. Projektować buty dopracowane w każdym detalu w taki sposób, aby pełniły funkcję ochronną, bez rezygnowania z estetyki.

  La Paire to rezultat nieustannej pracy i zaangażowania wspaniałych ludzi – lekarzy, rehabilitantów, podologów, instruktorów oraz projektantów, którzy zgodzili się pomóc mi w realizacji tego, niemal szalonego, pomysłu. La paire to rezultat kilku lat badań i testów. Setek wykonanych konstrukcji i prototypów. Tysiące kilometrów, przejechanych  w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania i komponentów, które mogę Ci teraz zaprezentować. 

  Co wyróżnia La Paire na tle innych marek obuwniczych? W pierwszej kolejności to, że tworzymy buty, za które bierzemy odpowiedzialność. Za materiały, z których  są wykonane, za metody konstrukcji oraz za to, by nie przyczyniały się one do deformacji Twoich stóp.

  Dlaczego nazwałam markę La Paire? To bardzo częste pytanie, które ja niezmiennie kocham: dlatego, że uwielbiam modę, której symbolem jest dla mnie Francja. Przy tworzeniu marki wiele razy zastanawiałam się jak dać jej na imię, jak pokazać ją światu. Odpowiedź była banalnie prosta, którą nie od razu dostrzegłam – wszystko, nawet najmniejsze stworzenie ma swoją parę. Bez tego połączenia nie byłoby życia. Kobieta dojrzewa do bycia w parze. Później sama, przez dziewięć miesięcy tworzy idealnie zgrany duet z dwóch serc. Ta para – La Paire – tak to brzmi w języku francuskim. 

   

  La Paire - symbol marki koliber
  Koliber – symbol marki La Paire

  Ptak, który pojawia się w naszym logo, symbolizuje wolność, kobiecość i piękno. Koliber od lat fascynuje świat, jest posłańcem serca i niesie dla nas przesłanie, że życie jest pełne radości i harmonii.

  Jako kobiety poszukujemy idealnej pary butów. Tej wyjątkowej. Pary, która przyczyni się do tego, abyś częściej czuła się komfortowo, niezależnie i pięknie.  

  Jesteśmy na początku drogi. Dlatego tym bardziej się cieszę, że jesteś tu z nami.

   

  Zaobserwuj mnie w mediach społecznościowych:

  Facebook: La Paire. Z myślą o mamach
  Instagram: lapaire.shoes

  Post a Comment