fbpx
100 Zł NA ZAKUPY Z KODEM MOJELAPAIRE
La Paire

Odbierz -10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat na pierwsze zakupy w sklepie. Dowiedz się pierwsza o nowościach i promocjach.


  Gwarancja i reklamacja

  1. CZY NA PRODUKTY LA PAIRE JEST UDZIELANA GWARANCJA?

  Podczas reklamacji powołujemy się na rękojmię za wady towaru (jest to reklamacja z tytułu Ustawy o prawach konsumenta).
  Kiedy towar uznaje się za wadliwy? Jeśli nie nadaje się do użycia z powodu wad istniejących w chwili zakupu. Jeśli wada ujawni się w terminie do roku od dnia wydania obuwia w czasie jego użytkowania, domniemywa się, że wada istniała w chwili wydania. W innym przypadku konieczne będzie udowodnienie, że wada istniała już w chwili sprzedaży. Prawo do skorzystania z rękojmi za wady towaru przysługuje przez 2 lata od zakupu obuwia oraz 6 miesięcy od daty zakupu akcesoria. Roszczenie z tytułu rękojmi za wady towaru kierujemy na adres: info@lapaireshoes.com

  2. JAK MOGĘ ZGŁOSIĆ REKLAMACJĘ?

  Na terenie Unii Europejskiej masz dwa lata od momentu zakupu na zgłoszenie reklamacji naszych produktów. Abyśmy mogli jak najszybciej rozpatrzyć Twoją reklamację, prosimy o opis (formularz reklamacyjny znajdziesz tutaj) i fizyczne dostarczenie reklamowanego produktu na adres:
  Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego.

  3. JAKIE WADY KWALIFIKUJĄ DO UZNANIA REKLAMACJI?

  Każdy przypadek jest inny, wobec czego trudno jest ustalić generalne zasady uznania reklamacji.
  Jeżeli masz wątpliwości czy dany problem będzie pozytywnie rozpatrzony zapoznaj się z właściwościami danego produktu – spisaliśmy je dla Ciebie w podpunkcie Pielęgnacja i charakterystyka produktu oraz w regulaminie sklepu. Możliwie, że dana cecha produktu, którą uznajesz za wadę jest naturalną konsekwencją użytkowania produktu. To czy reklamacja zostanie uznana zależy od opinii naszych specjalistów.