fbpx
100 Zł NA ZAKUPY Z KODEM MOJELAPAIRE
La Paire

Odbierz -10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat na pierwsze zakupy w sklepie. Dowiedz się pierwsza o nowościach i promocjach.


  JEDYNE NA RYNKU OBUWIE DLA KOBIET W CIĄŻY

  La Paire

  La Paire to przede wszystkim “zdrowe” i jednocześnie modne i piękne obuwie, przeznaczone dla utrzymania prawidłowego układu stopy kobietom w okresie ciąży. Zaprojektowane przy współpracy z doktorem podologii, rehabilitantem i ekspertem w dziedzinie wrażliwej stopy.

  La Paire stworzono przez kobietę i z myślą o kobietach – ich pragnieniach i potrzebach.

  Tworząc nowe produkty, na pierwszym miejscu stawiamy na wygodę i funkcjonalność obuwia nie zapominając o modnym wyglądzie. W La Paire wierzymy w ponadczasową estetykę i dopracowanie detalu. Robimy wszystko, aby nasze obuwie było produkowane według standardów najwyższej jakości, przy użyciu bezpiecznych materiałów.

  Nasze buty zaprojektowano w taki sposób, aby każda kobieta w ciąży, pragnąca zadbać o swój wygląd, zdrowie i komfort, mogła znaleźć swój odpowiedni model obuwia, który będzie jej towarzyszyć przez całą ciążę.

  Bez względu na to, w jakim okresie ciąży jesteś, pragniemy, abyś czerpała z tych chwil jak najwięcej radosnych doświadczeń, dbając o swoje potrzeby i zdrowie, czując się komfortowo, kobieco i pięknie.

  RÓWNOWAGA POMIĘDZY MODĄ A ZDROWIEM

  Komfort i piękno

  La Paire to marka stworzona przez ambitną projektantkę – mamę, która wierzy w to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Postawiła sobie za cel zaprojektowanie komfortowego obuwia, które podkreśla prawdziwe piękno kobiet w ciąży, jednocześnie zapewniając im wygodę i troszcząc się o ich zdrowie. Opierając się na własnych doświadczeniach, wie, jak ważne jest dla kobiety uczucie komfortu, bez konieczności rezygnowania z własnego stylu.

  La Paire łączy w sobie ponadczasową modę i prozdrowotne właściwości obuwia specjalistycznego. Połączenie tych cech było prawdziwym wyzwaniem i wymagało opracowania zupełnie nowej techniki. Dziś z dumą prezentujemy kolekcję, w której znajdziesz modele na każdą okazję – od prostych, przeznaczonych do noszenia na co dzień, po eleganckie szpilki. „Ta Para” – z francuskiego „La Paire” to pierwsze na świecie obuwie tego typu. Para butów, która będzie z Tobą w najpiękniejszych chwilach życia.

  W czasie pracy powstała istniejąca wcześniej technika łączenia prawdziwego komfortu i mody. “Ta Para” – z francuskiego “La Paire”, zawsze będzie w ideologii marki.

  KOLIBER

  Nasz symbol

  Koliber fascynuje ludzi od wieków. Mimo swych niewielkich rozmiarów, stał się bohaterem wielu mitów i legend.
  Kolibry od zawsze są kojarzone z dobrą nowiną, odwagą i ciepłem domowego ogniska.
  Symbolizują wolność oraz radość, tak jak obuwie La Paire.

  It seams that you haven't connected with your Instagram account
  See more on instagram @lacomete