fbpx
100 Zł NA ZAKUPY Z KODEM MOJELAPAIRE
La Paire

Odbierz -10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat na pierwsze zakupy w sklepie. Dowiedz się pierwsza o nowościach i promocjach.


  Jesteśmy na początku naszej drogi. Mamy przed sobą wiele planów i celów, pragniemy stworzyć produkt przyjazny środowisku. Cały czas poszukujemy odpowiednich, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska komponentów.

   

  Współpraca z profesjonalistami

  Aby mieć pewność, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, współpracujemy z najlepszymi rzemieślnikami, specjalistami w swoim fachu oraz lekarzami i naukowcami. Nieprzerwanie prowadzimy badania i poszukujemy najlepszego rozwiązania, aby udoskonalać nasz produkt dla Ciebie z myślą o przyszłości kolejnych pokoleń.

   

  Starannie wybrani dostawcy

  Wybór odpowiednich dostawców i marek ma duże znaczenie. Tak samo, jak wybór materiałów, nadających się do recyklingu. Wybieramy tylko materiały i skóry o europejskich garbarni posiadające certyfikaty jakościowe. Które działają legalnie w ramach UE.

   

  Zrównoważona produkcja

  W La Paire nie produkujemy tysięcy par butów, które zamykamy w magazynach. Produkujemy zgodnie z zamówieniem. Pozwoliliśmy sobie wydłużyć czas produkcji obuwia do 7 dni roboczych, dzięki czemu proces produkcji obuwia jest bardziej zrównoważony, dokładny i przyjazny planecie.

  Mam dużo planów na przyszłość, cały czas poszukuję nowych rozwiązań konstrukcyjnych, materiałów i technik łączenia. Chcę żebyś wiedziała, że walczę o przyszłość naszych dzieci i chcę zapewnić im możliwość oddychania świeżym powietrzem oraz pływania w czystej wodzie.
  O dalszym rozwoju marki i sukcesach będę informować na blogu, w social mediach i w newsletterze. Każdy zakup daje mi wiarę w to, że warto być perfekcjonistką.
  Daje mi to możliwość dalszej pracy, dalszego badania i dostosowywania do Twoich potrzeb.

  Jesteśmy transparentni

  Z czego wynika cena produktu

  50
  Materiały i praca przy produkcji buta
  10
  Produkcji wkładki
  40
  Funkcjonowania firmy
  23
  Podatki oprowadzamy legalnie w Polsce VAT
  2
  Działania przeznaczone na cele charytatywne i promocję zdrowia stóp kobiet ciąży*

  * – wyliczone od ceny netto